Exam Spider (8.x-2.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Published
sk: Zverejnené

en: Results
sk: Výsledky

en: Questions
sk: Otázky

en: Dashboard
sk: Nástenka
