Exam Spider (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
