Exam Spider (8.x-2.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Next
cs: Další

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Edit
cs: Upravit

en: Results
cs: Výsledky

en: Questions
cs: Otázky

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
