Exam Spider (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: توضیحات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Results
fa: نتایج

en: Dashboard
fa: میزکار
