Exam Spider (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Settings
fr: Paramètres

en: Published
fr: Publié

en: Filter
fr: Filtrer

en: Edit
fr: Modifier

en: Results
fr: Résultats

en: Delete
fr: Supprimer

en: Dashboard
fr: Tableau de bord

en: Option settings
fr: Paramètres des options

en: Create
fr: Créer
