Exam Spider (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Results
gl: Resultados

en: Questions
gl: Preguntas

en: Dashboard
gl: Panel de control
