Exam Spider (8.x-2.0) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
