Exam Spider (8.x-2.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Results
lv: Rezultāti

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Dashboard
lv: Darbgalds
