Exam Spider (8.x-2.0) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Settings
os: Амонæнтæ
