Exam Spider (8.x-2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Description
pt: Descrição

en: Edit
pt: Editar

en: Reset
pt: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtro

en: Results
pt: Resultados

en: Questions
pt: Questões

en: Dashboard
pt: Painel de controlo
