Exam Spider (8.x-2.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Results
sq: Rezultatet
