Examples for Developers (3.0.0) - en to my translation catalogue (47 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Closed
my: ပိတ်ပါ

en: List
my: စာရင်း

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Age
my: အသက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Your name
my: သင့်အမည်

en: E-mail address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: Color
my: အရောင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Examples
my: ဥပမာများ

en: Third
my: တတိယ

en: Fourth
my: စတုတ္ထ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Hello world!
my: မင်္ဂလာပါ ကမ္ဘာကြီးခင်ဗျား!

en: Simple Form
my: သာမာန်အလွယ်ဆုံး(ဖောင်) ပုံစံ
