Examples for Developers (3.0.1-beta1) - en to br translation catalogue (17 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Introduction
br: Digoradur

en: Color
br: Liv

en: Contact settings
br: Arventennoù daremprediñ

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
