Examples for Developers (3.0.3) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Cancel
se: Hilggo

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: E-mail address
se: E-poastačujuhus

en: Sort by
se: Sirre
