Examples for Developers (3.0.4) - en to hy translation catalogue (51 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Closed
hy: Փակված

en: yes
hy: այո

en: List
hy: Ցանկ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Back
hy: Հետ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: E-mail address
hy: Էլ-փոստի հասցեն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Color
hy: Գույն

en: Role
hy: Դեր

en: Second
hy: Վարկյան

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Delete contact
hy: Ջնջել կոնտակտը

en: Poll status
hy: Հարցման կարգավիճակը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
