Examples for Developers (3.0.4) - en to sq translation catalogue (51 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Closed
sq: I mbyllur

en: yes
sq: po

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: Parent
sq: Prindi

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Update
sq: Rifresko

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Your name
sq: Emri juaj

en: E-mail address
sq: E-mail adresa

en: Details
sq: Hollësi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Users
sq: Përdorues

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Contact settings
sq: Rregullimet e kontaktit

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Blue
sq: Blu

en: Delete contact
sq: Elemino kontaktin

en: First item
sq: Zëri i parë

en: Second item
sq: Zëri i dytë

en: Poll status
sq: Gjendja e sondazhit

en: Cron ran successfully.
sq: Cron është ekzekutuar me sukses.

en: Cron run failed.
sq: Ekzekutimi i cron dështoi.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
