Examples for Developers (4.0.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: E-mail address
de: E-Mail-Adrässe

en: Role
de: Rolle

en: Default language
de: Standardsprach
