Examples for Developers (4.0.2) - en to bg translation catalogue (63 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Closed
bg: Закрито

en: yes
bg: да

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Size
bg: Размер

en: Links
bg: Връзки

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Back
bg: Назад

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Your name
bg: Твоето име

en: E-mail address
bg: E-mail адрес

en: Details
bg: Детайли

en: Id
bg: Номер

en: Phone
bg: Телефон

en: Color
bg: Цвят

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Temperature
bg: Температура

en: Default language
bg: Език по подразбиране

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: Contact settings
bg: Настройки на контакт

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Blue
bg: Син

en: Delete contact
bg: Изтрива контакт

en: First item
bg: Първи елемент

en: Second item
bg: Втори елемент

en: Poll status
bg: Статус на анкетата

en: Cron ran successfully.
bg: Cron изпълнение успешно.

en: Cron run failed.
bg: Cron изпълнение неуспешно

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
