Examples for Developers (4.0.5) - en to os translation catalogue (31 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Email address
os: Email адрес

en: Closed
os: Æхгæд

en: yes
os: ойы

en: List
os: Номхыгъд

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Size
os: Ас

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Parent
os: Ныййарæг

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
