Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
