Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: View
el: Προβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: URL alias
el: Ψευδώνυμο URL

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Operator
el: Τελεστής

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.
