Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: View
mn: Харах
