Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: File
nn: Fil

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Back
nn: Attende

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa
