Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: View
te: చూడు
