Excel to Webpage (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Next
ta: அடுத்து

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: File
ta: கோப்பு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: View
ta: பார்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.
