Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Default
da: Standard

en: Submitted by
da: Indsendt af

en: on
da: til

en: Main background
da: Baggrund

en: Show &mdash; @configuration.label
da: Vis &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
da: Skjul &mdash; @configuration.label
