Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Default
et: Vaikimisi

en: on
et: -

en: Main background
et: Peamine taust

en: Show &mdash; @configuration.label
et: Näita &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
et: Peida &mdash; @configuration.label
