Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Default
ru: По умолчанию

en: Submitted by
ru: Добавлено пользователем

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: on
ru: вкл

en: Main background
ru: Основной фон

en: Scroll to top
ru: Прокрутка наверх

en: Show &mdash; @configuration.label
ru: Показать &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
ru: Скрыть &mdash; @configuration.label
