Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Default
gl: Predeterminado

en: Submitted by
gl: Enviado por

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Main background
gl: Fondo principal
