Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Default
id: Bawaan

en: Main background
id: Latar utama

en: Show &mdash; @configuration.label
id: Tampilkan &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
id: Sembunyikan &mdash; @configuration.label
