Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Default
ja: デフォルト

en: Submitted by
ja: 送信者

en: Main background
ja: メインバックグラウンド

en: Show &mdash; @configuration.label
ja: &mdash; @configuration.label を表示

en: Hide &mdash; @configuration.label
ja: &mdash; @configuration.label を非表示
