Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Default
lt: Numatytasis

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: on
lt: -

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Scroll to top
lt: Prasukti į viršų
