Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Default
ro: Implicit

en: Main background
ro: Fundal principal

en: Show &mdash; @configuration.label
ro: Arată &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
ro: Ascunde &mdash; @configuration.label
