Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Default
sv: Förvald

en: Submitted by
sv: Inskickat av

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: on
sv: på

en: Main background
sv: Huvudbakgrund

en: Show &mdash; @configuration.label
sv: Visa &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
sv: Dölj &mdash; @configuration.label
