Excellence Simple Bootstrap3 Theme (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Default
uk: Базово

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: on
uk: увімкнено

en: Main background
uk: Основне тло

en: Scroll to top
uk: Прокручування нагору

en: Show &mdash; @configuration.label
uk: Показати &mdash; @configuration.label

en: Hide &mdash; @configuration.label
uk: Приховати &mdash; @configuration.label
