Error & Exception Mailer (4.0.1) - en to ast translation catalogue (20 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: error
ast: fallu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Update
ast: Anovar

en: Configure
ast: Configurar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Create
ast: Crear

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Role
ast: Rol
