Error & Exception Mailer (4.0.1) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Send email
be: Адправіць email

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Message
be: Паведамленне

en: Name
be: Імя

en: Update
be: Абнавіць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Create
be: Стварыць

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Roles
be: Ролі

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Role
be: Роля

en: Exception
be: Выключэнне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: List of roles
be: Спіс роляў
