Error & Exception Mailer (4.0.1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Update
bg: Промени

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Create
bg: Създаване

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Role
bg: Роля

en: Send interval
bg: Интервал на получаване
