Error & Exception Mailer (4.0.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Send email
si: විද්‍යුත් තැපැල යවන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: error
si: දෝෂය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Error
si: දෝෂය
