Error & Exception Mailer (4.0.2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Send email
af: Stuur e-pos

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: error
af: fout

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Update
af: Dateer op

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Create
af: Skep

en: Roles
af: Rolle

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Role
af: Rol
