Error & Exception Mailer (4.0.2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: error
cs: chyba

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Name
cs: Jméno

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: Create
cs: Vytvořit

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Exception
cs: Výjimka

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
