Error & Exception Mailer (4.0.2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Status
he: מצב

en: Type
he: סוג

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: error
he: שגיאות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Update
he: עדכון

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Create
he: יצירה

en: Custom
he: מותאם

en: Roles
he: תפקידים

en: Hostname
he: שם שרת

en: Role
he: תפקיד

en: Send interval
he: מרווח שליחה

en: Email addresses
he: כתובות דוא"ל

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
