Error & Exception Mailer (4.0.2) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: error
jv: salah

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Update
jv: Dianyari

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Error
jv: Salah

en: Create
jv: Gawé

en: Custom
jv: Kostum

en: Roles
jv: Parāgā

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Role
jv: Parāgā

en: Exception
jv: Pengecualian

en: About
jv: Ngenani
