Error & Exception Mailer (4.0.2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: error
mg: hadisoana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana
