Error & Exception Mailer (4.0.2) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Send email
th: ส่งอีเมล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: error
th: ผิดพลาด

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Update
th: ปรับปรุง

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Create
th: สร้าง

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
