Error & Exception Mailer (4.0.4) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Status
br: Statud

en: Send email
br: Kas ur postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn
