Error & Exception Mailer (4.0.6) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Send email
ur: ای میل ارسال کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: error
ur: نقص

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Name
ur: نام

en: Update
ur: تجدید

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Roles
ur: رولز

en: Hostname
ur: ہوسٹ کا نام
