Error & Exception Mailer (4.0.8) - en to bn translation catalogue (19 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: error
bn: ত্রুটি

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Message
bn: বার্তা

en: Name
bn: নাম

en: Update
bn: আপডেট

en: Configure
bn: কনফিগার

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
