Error & Exception Mailer (4.0.8) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Send email
hu: Email küldése

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: error
hu: hiba

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Name
hu: Név

en: Update
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Email
hu: E-mail

en: Error
hu: Hiba

en: Create
hu: Létrehozás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Role
hu: Szerepkör

en: Email body
hu: E-mail törzse

en: Exception
hu: Kivétel

en: Send interval
hu: Küldések gyakorisága

en: Email addresses
hu: Email címek

en: About
hu: Leírás

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Uses
hu: Használat

en: exclude
hu: kizárva

en: List of roles
hu: Szerepkörök listája

en: %email is not a valid email address.
hu: %email érvénytelen e-mail cím.

en: %emails are not valid email addresses.
hu: %emails nem érvényes e-mail címek.
