Error & Exception Mailer (4.0.8) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Update
kk: Жанарту

en: Configure
kk: Баптау

en: Error
kk: Қате

en: Create
kk: Қосу

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Hostname
kk: Хосттың аты
